Szanowny Kliencie,

mamy przyjemność oddać w Twoje ręce nowy Katalog Produktów na rok 2021. Zapraszamy do zapoznania się z zaprezentowanymi w nim informacjami na temat nowości produktowych oraz o dotychczasowym i wciąż aktualnym asortymencie produktów.

W trosce o zasoby naturalne Grupa Agaris konsekwentnie podejmuje szereg inicjatyw zmniejszających wpływ jej działalności na środowisko. Do końca 2020 roku wszystkie torfowiska na terenie UE eksploatowane przez Grupę Agaris otrzymały certyfikaty Odpowiedzialnej Produkcji Torfu (Responsibly Produced Peat). Rozpoczęliśmy także produkcję włókna drzewnego będącego zamiennikiem torfu.

W 2021 roku wprowadzamy na rynek nową linię podłoży STERLUX PREMIUM. Są to nowoczesne produkty wysokiej jakości, w których połączyliśmy dwa istotne dla nas aspekty – ekologię i skuteczność uprawy. Urozmaicona struktura naszych najnowszych podłoży oraz bogactwo zastosowanych nawozów zapewniają roślinom optymalne warunki rozwoju. Jednocześnie STERLUX PREMIUM to podłoża wyprodukowane z dbałością o środowisko i zasoby naturalne.

Podłoża ogrodnicze - Katalog Hobby 2021

© Agaris Poland 2021

Agaris Poland Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 30, 14-400 Pasłęk

tel.: 55 248 16 16, 55 248 16 10

www.hollas.pl

www.agaris.com

e-mail: marketing.poland@agaris.com