Mulcz Szkółkarski

<  strona główna

Mulcz szkółkarski jest produktem przeznaczonym dla profesjonalistów zajmujących się uprawą wieloletnich roślin ozdobnych w pojemnikach.

Adresatami naszego produktu są w szczególności:

 

Mulcz Szkółkarski jest produktem pochodzenia naturalnego, wytworzonym z drewna o odpowiednio wyselekcjonowanej strukturze i frakcji. Dzięki temu może być używany do ręcznego obsypywania doniczek, jak i mechanicznego – przez wszystkie typy obsypywarek.

Stosowanie mulczu jest doskonałą alternatywą walki z zachwaszczeniem w stosunku do innych metod stosowanych w gospodarstwach.  Przy zastosowaniu równomiernego pokrycia powierzchni pojemników odpowiednią (około

1.5-2 cm) warstwą mulczu, zabezpieczamy przed rozwojem konkurencyjnych dla rośliny uprawnej chwastów, a także glonów, mchów i wątrobowców.

Dodatkowym atutem jest ograniczenie kosztów przeznaczonych na walkę z chwastami, minimalizacja kosztów siły roboczej, a także znaczące zmniejszenie parowania i ograniczenie strat wody. Mulcz jest barwiony, co pełni istotną funkcję dekoracyjną przy sprzedaży roślin w punktach detalicznych.

 

© Agaris Poland 2023

Agaris Poland Sp. z o.o.

ul. 3 Maja 30, 14-400 Pasłęk

tel.: 55 248 24 50,  fax: 55 248 20 09

www.hollas.pl

www.agaris.com

e-mail: marketing.poland@agaris.com

torfy
pozostałe komponenty