logo new4

Nowości

 

Podłoże do wysiewu EKO

PdW EKO 5L visual

 

Podłoże jest przeznaczone do wysiewu nasion ziół i warzyw w uprawach ekologicznych. Powstaje w całości z komponentów naturalnych. Nie zawiera nawozów mineralnych. Produkt nadaje się do uprawy rozsady przed wysadzeniem roślin na miejsce stałe. Podłoże jest polecane także do uprawy roślin wrażliwych na zasolenie oraz do wysiewu nasion roślin ozdobnych.

 logo eko

 

 

 

 

 Podłoże do ziół i warzyw EKO

PdZW EKO 50L visual

 

Podłoże powstało z myślą o naturalnej,  w pełni ekologicznej uprawie ziół i warzyw w późniejszych fazach rozwojowych. Nawóz mineralny został zastąpiony wysokiej jakości nawozem organicznym. Produkt polecany do dalszej produkcji rozsady po przepikowaniu w pojemniki oraz do tradycyjnej uprawy ziół i warzyw w gruncie. W podłożu można równie uprawiać rośliny ozdobne.

 logo eko

 

 

 

 

Obornik bydlęcy granulowany EKO

EKO Obornik 5L

 

 

Jest to pełnowartościowy nawóz organiczny o bardzo szerokim zastosowaniu – zarówno w ogrodnictwie ekologicznym jak i rolnictwie ekologicznym. Nawóz nadaje się do uprawy wszystkich gatunków warzyw, ziół i kwiatów, drzew oraz krzewów ozdobnych iglastych i liściastych, a także owocowych.

 logo eko

 

 

 

 

Podłoże do roślin Kwaśnolubnych Sterlux

PdRK Sterlux

 

 

 

Podłoże powstało z myślą o roślinach kwaśnolubnych takich jak różaneczniki, azalie, hortensje, borówki oraz wrzosy i wrzośce. W podłożu z powodzenie można uprawiać również magnolie, kalmie, pierisy oraz wszystkie inne gatunki o wymaganiach podobnych do wymienionych roślin.

 

 

 

 

 

Podłoże do paproci Sterlux

PdP Sterlux 5L

 

 

 

Produkt polecamy do hobbystycznej uprawy paproci w domach oraz w ogrodach. Starannie dobrane komponenty w oparciu o torf oraz glinkę zapewniają idealne warunki do prawidłowego wzrostu. Podłoże zawiera startową dawkę nawozu  dostosowaną do wymagań paproci.

Odwiedziny : Dzisiaj: 28 | Tydzień: 309 | Miesiąc: 539 | Od początku: 226228

znak PROGRAM REGIONALNYbbbUEEFRR L-kolorwarmmaz